biblioteka

Tabele lotnicze – Mapowanie luk w dyskusji o lotnictwie polskim A.D. 2020

9/04/2020 | Biblioteka

W jakiej kondycji znajdują się Siły Zbrojne naszego kraju? Czy możemy czuć się bezpiecznie we własnym państwie? Książka „Bezpieczeństwo Polski 2020” pod redakcją Jacka Hogi stara się zgłębić ten temat, przedstawiając stanowisko Fundacji Ad Arma w tej sprawie.

Konkretnie o bezpieczeństwie naszego kraju

Dostępna w naszej księgarni online książka składa się ze zbioru raportów, dzięki którym kompleksowo został przedstawiony stan uzbrojenia Polski. Mechanizm pozyskiwania, eksploatowania i wycofywania sprzętu wojskowego w naszym kraju niestety nie działa w sposób prawidłowy. Modernizacją obejmowane są jedynie pojedyncze sfery uzbrojenia, przez co nasza gotowość do obrony kraju wydaje się nie być w pełni kompletna. Autor dzieła, poza przedstawieniem danych ze sprawozdań, porusza także kwestie uwarunkowań geopolitycznych i kulturowych, odnoszących się do obronności naszego kraju. Dzięki takiemu zabiegowi, książka porusza temat bezpieczeństwa w szerokim aspekcie, dając czytelnikowi pełny obraz tego w jakim położeniu znajduje się polska defensywa.

inne raporty i opracowania

sklep internetowy dla naszych sympatyków

Kupując na 3dom.pro/ad-arma/ wspierasz Fundację

Wesprzyj  

Fundacja Ad Arma utrzymuje się wyłącznie z datków wpłacanych przez sympatyków. Nie korzystamy ze wsparcia ani dotacji z Unii Europejskiej.

Podstawę działalności stanowią wpłacane regularnie, raz na miesiąc darowizny w wysokości 40, 80 złotych lub w innej dowolnej kwocie.

Każde wsparcie jakie otrzymujemy, przeznaczamy na nasze cele statutowe oraz realizację projektów Fundacji. Od Państwa wsparcia zależy sukces naszych działań.

DOTPAY

Wesprzyj za pomocą Blika, przelewu online itp.

PRZELEW TRADYCYJNY

64 1020 5011 0000 9802 0292 2334
Fundacja Ad Arma
87-162 Krobia

PAYPAL

Wesprzyj szybko i wygodnie przez PayPal.