Logowanie użytkownika

Zarejestruj się

Prawo do posiadania broni - rząd i Kukiz przeciw
Zostań patronem!
Chcesz mieć prawo do obrony? Pomóż zmienić prawo!
Dlaczego Polacy mają tak mało broni?
Zobacz film!

Prawo do posiadania broni – rząd i Kukiz przeciw

Zostań patronem!

Od teraz możecie Państwo nas wspierać także poprzez serwis Patronite.

Razem przywrócimy praktyczne prawo do życia- prawo do posiadania broni!

Chcesz mieć prawo do obrony? Pomóż zmienić prawo!

Fundacja Ad Arma przygotowała projekt ustawy w myśl, którego osoba będąca ofiarą napadu, będzie miała pełne prawo podjąć obronę, bez obaw przed szykanami sądowymi. (więcej…)

Dlaczego Polacy mają tak mało broni?

Wiele już lat minęło od odzyskania niepodległości. A jednak, wśród różnych aspektów naszego życia państwowego, które wymagają zmian, szczególnie złowieszczo wyglądają kwestie fundamentalne. Należy do nich gotowość państwa do obrony własnych granic, jak i prawo obywateli do posiadania broni i użycia jej w celu samoobrony.

(więcej…)

Zobacz film!

Poseł PO Pan Sławomir Nitras stracił okazję żeby siedzieć cicho i zabrał głos w sprawie projektu Ustawy o Broni i Amunicji zaproponowanego przez Ruch Kukiz’15. Biorąc pod uwagę merytoryczną wartość wypowiedzi lepiej, dla Pana posła, byłoby gdyby milczał. (więcej…)

M§Ś… poniżej naszych możliwości

Wczoraj (27 września 2017 roku) odbyło się pierwsze czytanie poselskiego projektu Ustawy o Broni i Amunicji. Z mównicy obok wypowiedzi całkiem rozsądnych dało się usłyszeć słowa wprost kuriozalne. Dość wspomnieć o pośle PiS Jarosławie Zielińskim, który stwierdził, że Polacy nie mogą dbać o swoje bezpieczeństwo, ponieważ mamy od tego służby. Trudno o przykład większego oderwania od rzeczywistości, dlatego warto zanotować tę wypowiedź Pana posła. (więcej…)

Tempo modernizacji- gdzie jest hamulcowy?

Tempo modernizacji- gdzie jest hamulcowy?

(więcej…)

Ni pies, ni wydra, coś na kształt świdra

Na tegorocznym MSPO w Kielcach mieliśmy okazję zobaczyć m.in. pistolet z rozkładaną kolbą od Cenzina. Pomysł ciekawy, choć nie nowy. Mankament stanowi fakt, że kolby nie da się w prosty sposób zdemontować.

(więcej…)

MSPO 2017 – jaskółki zmian?

Prezentujemy relację z tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Zapad 17 – schemat ćwiczeń jak co roku jest podobny

W Rosji niedługo ćwiczenia Zapad 17, rozbite formalnie na wiele mniejszych ćwiczeń by mogli powiedzieć, że bierze w nich udział tylko kilkanaście tysięcy żołnierzy. (więcej…)