Logowanie użytkownika

Zarejestruj się

Z wizytą w Bumarze Łabędy
Jakie mamy wojsko? Raport z 25 lat zmian w polskiej armii
Nowy Raport Fundacji Ad Arma
Wujek Sam nie wygra sam - amerykańscy Marines ćwiczą III wojnę
Rewolwer przez duże "R"

Wesprzyj

Jak mogę wspomóc Fundację Ad Arma?

Fundacja Ad Arma utrzymuje się wyłącznie z datków wpłacanych przez sympatyków. Jak mogą się Państwo domyślić nie korzystamy ze wsparcia ani dotacji z Unii Europejskiej. Podstawę działalności stanowią wpłacane regularnie, raz na miesiąc darowizny w wysokości 40, 80 złotych lub w innej dowolnej kwocie.

Każde wsparcie jakie otrzymujemy, przeznaczamy na nasze cele statutowe oraz realizację projektów Fundacji.
Od Państwa wsparcia zależy sukces naszych działań.

Kim jest Obrońca Ojczyzny?

Józef Piłsudski powiedział, że Polacy chcą niepodległości, lecz pragnęliby, aby ta niepodległość kosztowała dwa grosze i dwie krople krwi- a niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i bardzo kosztownym. Podobnie jest z wolnością. Będąc „Obrońcą Ojczyzny”, rozumiesz że obrona prawa do posiadania i użycia broni nie kosztuje dwóch groszy i dwóch kropli krwi. Jako Obrońca Ojczyzny zdajesz sobie sprawę, że wolność, jako szczególna wartość, nie jest za darmo.

Obrońcy Ojczyzny są regularnymi darczyńcami fundacji Ad Arma, wspierającymi ją finansowo, jak i moralnie poprzez szerzenie idei samoobrony i prywatnego posiadania broni. Można nim zostać poprzez stałe wsparcie miesięczne w kwocie 50, 100 lub 200 złotych.

Darowizny dokonać możesz, w sposób tradycyjny, korzystając z zamieszczonego poniżej numeru konta lub  z systemu dotpay.

 

 

Bank PKO BP: 64 1020 5011 0000 9802 0292 2334

 

 

Imię:
Nazwisko:
Adres E-mail i tradycyjny:
Wpłacana kwota:

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia transakcji. Administratorem tych danych jest Fundacja Ad Arma z siedzibą w Toruniu, adres: ul. Dolina Drwęcy 4, 87-162 Krobia. Administrator danych informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, uzupełniania oraz prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji ww. celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz innych celach statutowych realizowanych przez Fundację Ad Arma oraz podmioty współpracujące z Fundacją Ad Arma. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych w ww. celu jest dobrowolne.

 

Wesprzyj nas przez system PayPal
Żółty banner 700x100