Login

Register

Login

Register

Fundacja Ad Arma Wesprzyj

Login

Register

Kto może nosić broń na polskiej granicy?
Tabele sojusznicze
Rząd zamierza jeszcze bardziej ograniczyć dostęp do broni
Wywiad - Polska jako państwo frontowe ma zły model obronności i zły łańcuch dostaw broni
Jaka jest właściwa reakcja wobec rozboju i napaści?

Wesprzyj

Jak mogę wspomóc Fundację Ad Arma?

Fundacja Ad Arma utrzymuje się wyłącznie z datków wpłacanych przez sympatyków. Jak mogą się Państwo domyślić nie korzystamy ze wsparcia ani dotacji z Unii Europejskiej. Podstawę działalności stanowią wpłacane regularnie, raz na miesiąc darowizny w wysokości 40, 80 złotych lub w innej dowolnej kwocie.

Każde wsparcie jakie otrzymujemy, przeznaczamy na nasze cele statutowe oraz realizację projektów Fundacji.
Od Państwa wsparcia zależy sukces naszych działań.

Kim jest Obrońca Ojczyzny?

Józef Piłsudski powiedział, że Polacy chcą niepodległości, lecz pragnęliby, aby ta niepodległość kosztowała dwa grosze i dwie krople krwi- a niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i bardzo kosztownym. Podobnie jest z wolnością. Będąc „Obrońcą Ojczyzny”, rozumiesz że obrona prawa do posiadania i użycia broni nie kosztuje dwóch groszy i dwóch kropli krwi. Jako Obrońca Ojczyzny zdajesz sobie sprawę, że wolność, jako szczególna wartość, nie jest za darmo.

Obrońcy Ojczyzny są regularnymi darczyńcami fundacji Ad Arma, wspierającymi ją finansowo, jak i moralnie poprzez szerzenie idei samoobrony i prywatnego posiadania broni. Można nim zostać poprzez stałe wsparcie miesięczne w kwocie 50, 100 lub 200 złotych.

Darowizny dokonać możesz, w sposób tradycyjny, korzystając z zamieszczonego poniżej numeru konta lub  z systemu dotpay. Wspierając Fundację Ad Arma oświadczasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności Fundacji Ad Arma oraz z zasadami bezpieczeństwa system obsługi płatności dotpay.

 

WSPIERAM FUNDACJĘ AD ARMA!

Bank PKO BP: 64 1020 5011 0000 9802 0292 2334

Imię:
Nazwisko:
Adres E-mail:
Wpłacana kwota:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz innych celach statutowych realizowanych przez Fundację Ad Arma oraz podmioty współpracujące z Fundacją Ad Arma. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych w ww. celu jest dobrowolne.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia transakcji.  Administratorem tych danych, jest Fundacja Ad Arma z siedzibą w Krobi, adres: ul. Zacisze 2, 87-162 Krobia. Administrator danych informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, uzupełniania oraz prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji ww.celów.

 

 

Wesprzyj nas przez system PayPal
Wesprzyj za pomocą tradycyjnego przelewu

64 1020 5011 0000 9802 0292 2334
Fundacja Ad Arma
87-162 Krobia

Żółty banner 700x100