wsparcie działań fundacji

Jak mogę wspomóc Fundację Ad Arma?  

Fundacja Ad Arma utrzymuje się wyłącznie z datków wpłacanych przez sympatyków. Jak mogą się Państwo domyślić nie korzystamy ze wsparcia ani dotacji z Unii Europejskiej. Podstawę działalności stanowią wpłacane regularnie, raz na miesiąc darowizny w wysokości 40, 80 złotych lub w innej dowolnej kwocie.

Każde wsparcie jakie otrzymujemy, przeznaczamy na nasze cele statutowe oraz na realizację projektów Fundacji.

Od Państwa wsparcia zależy sukces naszych działań.

Kim jest Obrońca Ojczyzny?  

Józef Piłsudski powiedział, że Polacy chcą niepodległości, lecz pragnęliby, aby ta niepodległość kosztowała dwa grosze i dwie krople krwi- a niepodległość jest dobrem nie tylko cennym, ale i bardzo kosztownym. Podobnie jest z wolnością. Będąc „Obrońcą Ojczyzny”, rozumiesz że obrona prawa do posiadania i użycia broni nie kosztuje dwóch groszy i dwóch kropli krwi. Jako Obrońca Ojczyzny zdajesz sobie sprawę, że wolność, jako szczególna wartość, nie jest za darmo.

Obrońcy Ojczyzny są regularnymi darczyńcami fundacji Ad Arma, wspierającymi ją finansowo, jak i moralnie poprzez szerzenie idei samoobrony i prywatnego posiadania broni. Można nim zostać poprzez stałe wsparcie miesięczne w kwocie 50, 100 lub 200 złotych.

Darowizny dokonać możesz, w sposób tradycyjny, korzystając z zamieszczonego poniżej numeru konta, PayPal lub z systemu dotpay. Wspierając Fundację Ad Arma oświadczasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności Fundacji Ad Arma oraz z zasadami bezpieczeństwa system obsługi płatności dotpay oraz z regulaminem darowizn dotpay.

PRZELEWY24

Wesprzyj za pomocą Blika, przelewu online itp.

PODAJ KWOTĘ DAROWIZNY

PLNPAYPAL

Wesprzyj szybko i wygodnie przez PayPal.

PRZELEW TRADYCYJNY

64 1020 5011 0000 9802 0292 2334

Fundacja Ad Arma

87-162 Krobia

FaniMani.pl  

Jedna złotówka to mało? Tak, ale to właśnie z pojedynczych złotówek składają się tysiące i miliony! Nawet najmniejsza darowizna, jaką robisz przy okazji zakupów, pomaga nam realizować nasze cele. Pamiętaj o nas przy codziennych internetowych sprawunkach i nie przejmuj się tym, że kwoty są niewielkie! Tutaj zobaczysz, jak to działa: https://fanimani.pl/fundacja-ad-arma/

sklep internetowy dla naszych sympatyków

Kupując na 3dom.pro/ad-arma/ wspierasz Fundację