biblioteka

Tabele PST. Przygotowanie do dyskusji o modernizacji technicznej SZ RP A.D. 2021- aktualizacja

6/01/2022 | Biblioteka

Fundacja Ad Arma postanowiła podzielić się, z osobami zainteresowanymi tymi zagadnieniami, swoimi notatkami aktualizowanymi o bieżące wydarzenia lub informacje wpływające na ocenę wydarzeń związanych z modernizacją SZ RP. Jako formę aktualizacji wybrano publikację kolejnej wersji raportu „Tabele PST. Przygotowanie do dyskusji o modernizacji technicznej SZ RP A.D. 2021”.

Tabele PST to pierwsza w Polsce publikacja, która podejmuje próbę całościowego ujęcia tematu modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP oraz proponuje metodę, wedle której powinno się patrzeć na modernizację i oceniać jej efekty.

Raport powstał wyłącznie dzięki pomocy Darczyńców Fundacji Ad Arma. Nie otrzymaliśmy na jego stworzenie żadnych dotacji z MON, Unii Europejskiej czy innych instytucji rządowych.

Zachęcamy do pobrania i przekazania dalej.

inne raporty i opracowania

sklep internetowy dla naszych sympatyków

Kupując na 3dom.pro/ad-arma/ wspierasz Fundację

Wesprzyj  

Fundacja Ad Arma utrzymuje się wyłącznie z datków wpłacanych przez sympatyków. Nie korzystamy ze wsparcia ani dotacji z Unii Europejskiej.

Podstawę działalności stanowią wpłacane regularnie, raz na miesiąc darowizny w wysokości 40, 80 złotych lub w innej dowolnej kwocie.

Każde wsparcie jakie otrzymujemy, przeznaczamy na nasze cele statutowe oraz realizację projektów Fundacji. Od Państwa wsparcia zależy sukces naszych działań.

DOTPAY

Wesprzyj za pomocą Blika, przelewu online itp.

PRZELEW TRADYCYJNY

64 1020 5011 0000 9802 0292 2334
Fundacja Ad Arma
87-162 Krobia

PAYPAL

Wesprzyj szybko i wygodnie przez PayPal.