Kolejny dowód na to, że nie chodzi o to by broń była tylko do sportu czy kolekcji, więc udawajmy że nie jest bronią – przedmiotem do walki. Dziś youtube zablokował konto Military Arms Chanel. Trudno o bardziej kulturalny kanał związany z bronią. Jednak jest o broni więc jest “zły”. W zeszłym roku była próba zamknięcia kanału Hickok45. Teraz to. Warto wiedzieć, że żaden kompromis z naszej strony nic nie da chodzi o totalną kontrolę tak zwanego “suwerena” – ludu, którym demokratyczne elity gardzą, oraz którego się boją.
Szczególnie jednak u nas w Polsce takie nastawienie elit dziwi; jest wręcz garbem z czasów PRL. Tylko uzbrojone społeczeństwo polskie jest zainteresowane wspieraniem Warszawy. To my polscy obywatele, jesteśmy jedyną siłą na której w razie kłopotów będzie mógł się oprzeć rząd w Warszawie. Więc niech się panowie i panie politycy ogarną, zwłaszcza, że ławka zagranicznych przyjaciół się kurczy, a co gorsza zaczyna stawiać warunki nie do przyjęcia dla polskiego patrioty.
Homo liber arma gerit – człowiek wolny ma prawo do broni. To jest starożytna definicja człowieka wolnego. I tak naprawdę do dziś jest ona prawdziwa. Dlatego tak bardzo potrzeba walczyć o praktyczne prawo do życia. Bez niego wszystkie inne wolności będą na odebrane.